Medinės Terasos

Medinės terasos dažniausiai įrengiamos naudojant obliuotas maumedžio lentas arba impregnuotas pušies ar eglės terasines lentas. Medinės terasos karkasas pasirinktinai montuojamas iš maumedinių, pušinių ar eglinių lagių. Terasa iš natūralios medienos nesudėtingai montuojama, pagražina aplinką bei suteikia jaukumo, todėl yra svarbi gyvenamųjų namų, sodybų, komercinių pastatų bei lauko kavinių dalis.

Pastaruoju metu medinės terasos tapo labai paklausios. Jos rengiamos prie namų, norint turėti ramų poilsio kampelį arčiau gamtos. Medis – natūrali medžiaga, suteikianti daug jaukumo. Medinėms terasoms įrengti reikia minimalių laiko sąnaudų. Be to, tai puikus būdas pagerinti estetinį vaizdą, išlyginti paviršių, taip pat padidinti naudingą plotą prie namo.

Medinės terasos terasinės lentos gali būti gaminamos iš pušies/eglės, plastmasės ir medžio mišinio ir maumedžio medienos.  Svarbu tinkamai pasirinkti medienos rūšį, o taip pat apdirbimą ir kitas medžiagas naudojamas terasai. Kitu atveju vekiant įvairioms aplinkos salygoms po kelių metų mediena gali pradėti pūti, sukinėtis, įsimesti kimigraužos, o tuomet ir estetinis vaizdas taps nepatrauklus ir konstrukcija nepatikima.

Mūsų gaminamos medinės terasos:

Vakuminiu budu impregnuotos Pušies Medinė Terasa

Maumedžio Medienos Terasa

Medžio ir platmasės mišinio Terasa (wpc)

Termo medienos terasa

 Atliktų darbų pavyzdžius galite rasti mūsų Galerijoje arba Facebook paskyroje: MM Statyba.

medinės terasos

Termo terasa

Medienos Termiškas apdorojimas:
• pagerina medienos matmenų stabilumą
• sumažina medienos jautrumą drėgmei ir deformaciją
• padidina medienos atsparumą oro sąlygoms
• pagerina natūralų medienos atsparumą pūvimui
• sumažina medienos lenkimo jėgas
• natūrali medienos spalva pasidaro tamsesnė

termo terasa mediena