Pamatai

UAB „MM Statyba“ projektuoja ir įrengia įvairaus tipo pamatus. Tvirti pamatai – neatsiejama naujo namo dalis, todėl priimti sprendimą dėl pamato tipo be specialisto pagalbos nederėtų.

Statomą namą laiko ne pamatas, o gruntas, ant kurio įrengiamas pamatas. Pamatas yra tik tarpinė grandis tarp namo konstrukcijos svorio ir laikančiojo grunto sluoksnio. Svarbu nustatyti tinkamo grunto slūgsojimo gylį ir tuomet spręsti, kaip jį pasiekti įrengiant pamatą.

Atliekami darbai

  • Visų tipų pamatų įrengimas:

Gręžtiniai

Blokiniai

Juostiniai

Plokštuminiai

  • Monolitinių pamatų liejimas
  • Namo ašių nužymėjimas sklype
  • Grunto nustūmimas-kasimas
  • Pamatų užpylimas

mm statyba terasa trinkeles apdaila renovacija kaunas vilnius stogas muras pamatai klojimas  klaipeda eeee mm statyba terasa trinkeles apdaila renovacija kaunas vilnius stogas muras pamatai klojimas  klaipeda 333322

Daugiau atliktų darbų nuotraukų galite rasti Galerijoje arba mūsų Facebook paskyroje: „MM Statybamm statyba terasa trinkeles apdaila renovacija kaunas vilnius stogas muras pamatai klojimas  klaipeda 44444

Pamatai ir jų rūšys

Paminėsime tris populiariausias pamatų rūšis.

Juostiniai

Jie skirstomi į dvi rūšis – tai monolitiniai ir surenkamieji, montuojami iš specialių pamatinių blokelių. Juostiniai pamatai pasirenkami jei laikantysis gruntas yra aukštai.

Juostiniai pamatai technologiškai ir ekonomiškai priimtinas variantas norintiems įsirengti rūsį. Šiems pamatams išlieti nereikia tiek sudėtingos technikos kaip gręžtinių pamatų atveju.

Poliniai (gręžtinai)

Polinių pamatų būna įvairių tipų. Kai kurie (pvz, kaltiniai poliniai pamatai) daugiausia naudojami didelių objektų statybai, kiti tipai (spraustiniai, gręžtiniai) yra dažnas pasirinkimas nuosaviems namams.

Polinių pamatų įrengimas yra pigesnis už juostinius, taip pat kai kuriais atvejais tai yra vienintelis pamatų tipas, leidžiantis konkrečiame sklype apskritai įsirengti namą ar kitą. Nedaug žemės darbų, nereikia kasti tranšėjų.

Plokštuminiai

Plokštuminiai pamatai yra bene naujausia Lietuvoje pamatų rūšis, itin tinkama statant energetiškai efektyvius namus.

Tai itin “šilti” pamatai, kadangi yra apsupti polistirolo sluoksniu ir neturintys kontakto su gruntu, nėra šalčio tiltų, turi didelę šiluminę varžą.

Apie pamatų rūšis daugiau galite pasiskaityti čia, arba susisiekite su mumis ir mes Jus mielai pakonsultuosime!

pamatai