Trinkelės

Trinkelės yra puikus pasirinkimas jūsų eksterjero dizainui, kurio galimybės yra neribotos: maži trinkelių vienetai padeda išgauti įvairius raštus bei formas, o naudojamos spalvos suteikia jūsų namui ar sodui žavesio bei elegancijos.

„MM Statyba“ kokybiškai atlieka visus trinkelių klojimo darbus. Savo darbams naudojame tik kokybiškas ir sertifikuotas medžiagas, darbams ir gaminiams suteikiame garantiją.

  • Trinkelių klojimas
  • Klinkerinių trinkelių klojimas
  • Terasų įrengimas
  • Kanalizacijos įrengimas
  • Visų kitų tipų trinkelių klojimas
  • Pagrido paruošimas

Atliktų darbų pavydžius galite rasti mūsų puslapio galerijoje arba Facebook paskyroje: „MM Statyba

Trinkelių klojimas

Trinkelių arba plytelių klojimas gali būti naudojamas visur. Jos puikiai atrodo ir tarnauja ilgus metus. Jos gali būti panaudotos takelių, terasų klojimui arba sumaišytos su kitais klojimo būdais siekiant sukurti unikalų vaizdą. Trinkelės yra puiki alternatyva daugiau tradiciniams asfalto ar skaldos dangos keliams ir jos atrodo žymiai geriau nei paprasto betono danga. Jos net naudojamos išskirtinėse vietose, tokiose kaip aerouostų taksi keliai, dokai ir krovinių stotys. Dizaino galimybės įgalintos naudojant mažų trinkelių vienetus yra apribotos tiktai Jūsų vaizduotės. Jei Jūs tai matote savo mintyse, greičiausiai tai bus galima padaryti ir su trinkelėmis ar plytelėmis.

Trinkelės-Black-block-paving
Trinkelės

Trinkelių rūšys

Tarp betono trinkelių yra labai didelis pasirinkimas iš formų, dydžių, spalvų ir tekstūrų, visi pagrindiniai betono klojinių gamintojai gamina savo standartinių stačiakampių trinkelių versijas, ir taip pat formas, senovinio tipo ar antikinės išvaizdos, ir vis plečia tekstūrų pasirinkimą. Dauguma stačiakampių trinkelių yra specialių išmatavimų, 100mm * 200mm * 50-100mm, su lygiai 50 trin- kelių per kvadratinį metrą, ir dėl standartinių dydžių, trinkelės iš skirtingų gamintojų gali būti maišomos tarpusavyje, priklausomai nuo tolerancijos ir po zicijos tarpiniams antgaliams. Trinkelių spalva pasiekiama naudojant betono dažus, įprastai tai kokios nors metalo oksido formos. Net geriausi dažai yra linkę blukti nuo dienos šviesos, todėl dažų kokybė yra svarbus veiksnys trinkelių kainai; pigesnės trinkelės yra įprastai dažomos pigesniais, prastesniais dažais. Gamintojai retai kreipia dėmesį į blukimo skundus, todėl reikia rinktis atsargiai. Rinkitės atkreipdami dėmesį į trinkeles kurios jau naudojamos bent jau pusę metų, o ne iš publikuojamų blizgančių fotografijų ar naujai paklotų trinkelių.

Žinoma, svarbu yra tai, kad trinkelės būtų sudėtos kokybiškai ir tvarkingai, o būtent tam mes esame jums reikalingi – patarsime trinkelių pasirinkimo klausimuose, atskleisime trinkelių klojimo paslaptis bei padėsime sukurti jūsų norimą įvaizdį.